Çarşamba, Ağustos 08, 2012

Türk Erkeğinin Meme İle İmtihanı

Yüreğimiz burkularak da olsa keyifle izliyoruz olimpiyatları. Ülke olarak beklediğimiz madalya hedefine ulaşamadık ama "spordur", "candır", başımızın üstünde yeri vardır.

Yüksel Aytuğ bugün olimpiyatlarla ilgili yazı yazmış. Daha doğrusu, olimpiyatlara katılan kadın sporcularla ilgili. Yazının özeti aynı zamanda başlığı şu: "Kadınlık Olimpiyatlarda Ölüyor"

Okumak isteyenler için linki şeyettireyim.  (-ki binlerce kişinin okuduğu bir köşe yazısı nasıl olmamalıdır'ı öğrenmek için okunması şiddetle tavsiye edilir)


bkz.   uu beybi, that's all right


Yazı beni türlü türlü düşüncelere gark etti anacım. Hangisinden başlayayım bilemiyorum ki.. Söz meclisten dışarı diyerek başlayayım:

1) Olimpiyat nedir? Ne amaçla izlenir? Köşe yazarı hangi düşüncelerle olimpiyat izler?

2) Kadınlık nedir? Meme nedir? Kadın demek meme demekse, memeli erkekleri ne yapacağız?

3) Olimpiyatlarda kadın sporcuları, -spora ek olarak-, meme ve popo durumu ile değerlendirip artı puan vermek gerekiyorsa, erkek sporcular bu bağlamda ne ile değerlendirilecektir?

4) Bir kadın, sporcu bile olsa koca memeli ve yuvarlak popolu olmak zorundaysa, bir erkek, sporcu olmasa bile baklava kaslara sahip olmak zorunda değil midir?

5) Etrafta primitif düşüncelerle yazı yazan yazarlar oluyorsa, memesiz sporcunun olması bu derece garip midir?

6) Fit vücutlu, bir gram yağı olmayan kadın makbul değilse, siz neyin kafasındasınız diye sormazlar mı adama?

7) Bilmem kaç sporcu ile olimpiyatlara katıldığımız bir dönemde, madalya sayısında sondan birinci olmamızın nedeni, bu tarz zihniyetler olabilir mi?

vs... vs...

Velhasıl kelam, kadınsan koca memeli olacaksın arkadaş ! Bitti !.
Hal böyleyken, inekler herkesten daha kadın, daha seksi oluyor zannımca.

İzninizle bu zihniyete, en kibar halimle "hadi ordan" demek istiyorum ve kendilerini "inek olimpiyatlarını" izlemeye davet ediyorum. Kaba halimi düşünmek bile istemiyorum !

Haydi kalın sağlıcakla...
Allah memelere zeval vermesin, ne diyelim.